Skolens ledelse

Tor-Magne Rotevatn - Klikk for stort bilde         

Kristin Svendsen 

Stedfortredende rektor

Epost: kristin.svendsen@skole.rogfk.no

Telefon: 51 92 38 07

Mobil: 400 69 386

Kristin Svendsen - Klikk for stort bilde

Lisabeth Eie Fagereng - Klikk for stort bilde

Lisabeth Eie Fagereng

Avdelingsleder Serviceavdelingen

Epost: lisabeth.eie.fagereng@skole.rogfk.no

Telefon: 51 92 38 04

Mobil: 924 39 958

Ole Garpestad

Avdelingsleder BET

Epost: ole.garpestad@skole.rogfk.no

Telefon: 51 92 38 75

Mobil:412 80 541

Ole Garpestad - Klikk for stort bilde

Tor Dahle - Klikk for stort bilde

Tor Dahle

Avdelingsleder SPISS

Epost: tor.dahle@skole.rogfk.no

Telefon: 51 92 38 10

Mobil: 918 53 562

Roar Edland-Hansen

Avdelingsleder SPISS

Epost: roar.edland-hansen@skole.rogfk.no

Telefon: 

Mobil: 976 61 974

Roar Edland-Hansen - Klikk for stort bilde

Lise Høgheim Seim - Klikk for stort bilde

Lise Høghaug Seim

Avdelingsleder HOT

Epost: lise.hoghaug.seim@skole.rogfk.no

Telefon: 51 92 38 76

Mobil: 957 51 894

Til toppen