Skolens ledelse

   

Kristin Svendsen 

Stedfortredende rektor

E-post: kristin.svendsen@skole.rogfk.no

Telefon: 51 92 38 07

Mobil: 400 69 386

 

Lisabeth Eie Fagereng - Klikk for stort bilde  

Lisabeth Eie Fagereng

Avdelingsleder Serviceavdelingen

E-post: lisabeth.eie.fagereng@skole.rogfk.no

Telefon: 51 92 38 04

Mobil: 924 39 958

Ole Garpestad

Avdelingsleder
Bygg- og anleggsteknik
Elektrofag
Teknikk og industriell produksjon

E-post: ole.garpestad@skole.rogfk.no

Telefon: 51 92 38 75

Mobil:412 80 541

  

 

Tor Dahle

Avdelingsleder

Studiespesialisering
Påbygg
Service og samferdsel
Innføringskurs

E-post: tor.dahle@skole.rogfk.no

Telefon: 51 92 38 10

Mobil: 918 53 562

Anja Hovland

Avdelingsleder

Studiespesialisering
Salg, service og reiseliv

E-post: anja.hovland@skole.rogfk.no

Telefon: 51 92 38 09

Mobil: 930 65 647

    

  

Lise Høghaug Seim

Avdelingsleder tilrettelagt opplæring

E-post: lise.hoghaug.seim@skole.rogfk.no

Telefon: 51 92 38 76

Mobil: 957 51 894

Til toppen