Skolens ledelse

Klikk for stort bilde   

Tor-Magne Rotevatn

Rektor

E-post: tor-magne.rotevatn@skole.rogfk.no

Telefon: 51 92 38 06

Mobil: 907 72 629

Klikk for stort bilde 

Kristin Svendsen 

Stedfortredende rektor

E-post: kristin.svendsen@skole.rogfk.no

Telefon: 51 92 38 07

Mobil: 400 69 386

Klikk for stort bilde  

Lisabeth Eie Fagereng

Avdelingsleder Serviceavdelingen

E-post: lisabeth.eie.fagereng@skole.rogfk.no

Telefon: 51 92 38 04

Mobil: 924 399 58

Klikk for stort bilde 

Ole Garpestad

Avdelingsleder
Bygg- og anleggsteknik
Elektrofag
Teknikk og industriell produksjon

E-post: ole.garpestad@skole.rogfk.no

Telefon: 51 92 38 16

Mobil:412 80 541

Klikk for stort bilde 

Roar Edland-Hansen

Avdelingsleder 

Studiespesialisering
Påbygg
Service og samferdsel
Innføringskurs

E-post: roar.edland-hansen@skole.rogfk.no

Telefon: 51 92 38 83

Mobil: 976 61 974

Klikk for stort bilde 

Knut Pettersen

Avdelingsleder

Studiespesialisering
Påbygg
Service og samferdsel
Innføringskurs

E-post: knut.pettersen@skole.rogfk.no

Telefon: 51 92 38 76

Mobil: 519 23 876

Klikk for stort bilde 

Tor Dahle

Avdelingsleder

Studiespesialisering
Påbygg
Service og samferdsel
Innføringskurs

E-post: tor.dahle@skole.rogfk.no

Telefon: 51 92 38 10

Mobil: 918 53 562

Klikk for stort bilde 

Hilde Wahtne Mong

Avdelingsleder tilrettelagt opplæring

E-post: hilde.w.mong@skole.rogfk.no

Telefon: 51 92 38 09

Mobil: 907 72 247

Til toppen